Ana sayfa

Funworld Inflatables Limited Fabrika turu

Sertifika
Çin Funworld Inflatables Limited Sertifikalar
Çin Funworld Inflatables Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Merhaba Matthew Ben kurye kapağını aldı ve her şey gayet iyi ve ben olması bekleniyor gibi. Tekrar teşekkürler Matthew Saygılarımla

—— Andy (Birleşik Krallık) dan

İşimiz harika gidiyor. Üç kale hala iyi durumda. Şu anda, üçümüz işimizde yönetebildiğimiz kadar. Kocam onlarla çok meşgul bir çiftçilik işi olduğu gibi ... sizden haber almak isteriz… umarım bizizdir ve eğer bir kaleyi değiştirmeye karar verirsek sizinle temasa geçeceğim. Saygılarımla

—— Ella Hys

HI DEĞERLİ JANE MY MÜŞTERİ DEDİ: WOU BEATUFULL BALON IS !!! SEVDİM THAT.I İÇİN ME BUGÜN dengesi 5480 $ GÖNDER OLACAKTIR.

—— (ABD) FRANKIKO JIMENEZ

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8
Funworld Inflatables Limited Funworld Inflatables Limited Funworld Inflatables Limited Funworld Inflatables Limited Funworld Inflatables Limited Funworld Inflatables Limited Funworld Inflatables Limited Funworld Inflatables Limited
Fabrika
Fabrika
Fabrika
Müşteri
Ürün testi
takım
takım

Fabrika

Fabrika

Fabrika

Müşteri

Ürün testi

takım

takım

 • Üretim hattı

  Tasarım, imalat, siparişlerin uygulanması ve nakliyesi ile ilgili detaylara dikkat ediyoruz. Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve söz verdiğimiz gibi yapıyoruz!

  Hava Dikiş / Sabit Sisme için Yapıt

  Hava geçirmez / mühürlü şişme için sanat

  Tüm inhale yapılarımız koparmaz naylon ve güçlendirilmiş PVC'den üretilmiştir. Standart olarak beyaz ve gri renkte yapılırlar. Firmanızın renk şemasına, logosuna ve mesajlarına uyacak şekilde tam bir özel renk yelpazesi mevcut olmasına rağmen. Diğer malzemeler mevcuttur ve belirli ihtiyaçları / projeleri tartışmaktan memnuniyet duyarız ve en uygun çözümün ne olduğunu düşündüğümüz konusunda tavsiyelerde bulunuruz.

 • OEM / ODM

  Hiçbir Boyut Boyut ve Şekil ve Tema ve Renk, Funworld ihtiyacınız olan her şeyi yapabilir.

  Ürünler için en iyi işçiliği ve malzemeyi sağlıyoruz. Malzeme, ünite boyunca çift dikişe, ünite tabanının içindeki kilit alanlarda dört dikişe ve tüm baskı noktalarında ve iç panellerde ekstra dokuma takviyeli şeritli dört dikişe uygun en iyi 0.55 mm PVC brandadan yapılmıştır. Boya ve iplik hepsi SGS testini geçiyor. Güvenli ve dayanıklıdır.

 • Ar-Ge

  Gereksinimlerinizi karşılamak için şişme üretiyoruz.

  Funworld'de İnce işçilik ve yüksek kalite ve profesyonel hizmet bizim temelimizdir. Zengin üretim tecrübesi ile CAD tasarım ekibimiz var. Bu, ürünlerimizin kullanıcıları için güvenliğe ve müşterilerle uzun süreli iş ilişkisine dönüşen ürünlerimizin kalitesini sağlamaktır. Sisme oyunlarımız bir ev partisi veya büyük ölçekli bir şirket / topluluk etkinliği için mükemmeldir.

İletişim bilgileri
Funworld Inflatables Limited

İlgili kişi: Miss. Jennifer Quan

Tel: 86-20-31142165 ; 86-13631401601 (WhatsApp)

Faks: 86-20-31142165

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)